ساخت انواع تابلو های پوینتی و پیکسلی برای آبمیوه و بستنی فروشی ها

تابلو پیکسلی (پوینت لایت)

پوینت لایت چیست ؟

تابلو پوینت لایت یا پیکسلی ، یکی از جدیدترین محصولات تابلو های تبلیغاتی به شمار می رود. این نو ع تابلو که بصورت پوینت لایت ( لامپ های نقطه ای ) کنار یکدیگر با فاصله ای معین قرار می گیرند ، اکثرا در صنف آبمیوه و بستنی فروشی ها مورد استفاده قرار گرفته و رفته رفته ، فست فود ها نیز از این تابلوی خیره کننده و چشم نواز استقبال کردند.

تابلو پوینت لایت یا تابلو پیکسلی در اشکال مختلفی مانند : دایره یا مربع موجود هستند.

زمینه این نوع تابلو معمولا کامپوزیت کار میشود ، که علاوه بر زیبایی ظاهر برای نصب پپیکسل ها نیز مناسب است .

یک تابلو پوینت لایت حرفه ای ، همانند تابلو روان دارای یک برد کنترل می باشد که افکت های جذاب و منحصربفردی را می تواند تولید کرده و یا متن و نوشته را نیز در سطح تابلو به نمایش در آورد.

این محصول قابلیت نصب حروف برجسته و چلنیوم را روی خود دارا می باشد. چرا که زیبایی نما و تابلو دوچندان می گردد و علاوه بر داشتن زمینه ای زیبا و نورپردازی قوی حروف برجسته نیز بصورت کاملا جداگانه مخاطبان را جذب می کند.

مصرف انرژی کم و بازده بالای تابلو پوینتی در میزان نور و تنوع رنگ آن ونیز جدید بودن ظاهر نسبت به سایر تابلو ها ویژگی آن محسوب می شود.

امروزه استفاده از تابلو های تبلیغاتی منحصربفرد و مدرن ، یکی از وجوه تمایز بین شما و رقیبانتان خواهد بود.

تابلو پیکسلی ، ساخت محیطی گرم و شادی آفرین را در مقابل فروشگاه و محل کسب و کار شما فراهم می آورد.

تابلو پوینت لایت ، پوینتی ، پیکسلی و نام های دیگر این محصول به خاطر شکل ظاهری آن و از زبان های مختلف اقتباس شده است و در تابلوسازی استفاده می شود.

 

یک نظر در “پوینت لایت و پیکسلی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *