تابلو استند در تهران

تابلو روان ایستاده (Stand)

تابلو روان ایستاده در تهران

تابلو روان ایستاده در تهران از انواع نمایشگرهای تبلیغاتی می باشد. اجزای تشکیل دهنده این نوع تابلو همچون تابلو روان های نصب شده بر روی دیوارها ، ماژول تابلو روان ، بردکنترل و منبع تغذیه است تنها تفاوت آن در قاب و فریم نگهدارنده ماژول ها می باشد.

تابلو روان ایستاده در تهران ، همانند تابلو روان در تهران توسط گروه نمایشگرهای تبلیغاتی نوین شو تهیه و توزیع می گردد.

مزیت این نوع تابلو نسبت به سایر تابلو روان های LED علاوه بر متحرک بودن متن و فیلم و عکس ، وقابلیت نمایش در برابر نور مستقیم آفتاب و خاصیت ضدآب در مقابل بارش باران ، شکل نوین و جدید ایستاده آن می باشد.

مدل فریم این نوع تابلو با ویژگی منحصر بفرد خود حس تازه ای را در نظر مخاطبان بر می انگیزد و محرک به خرید خواهد شد.

تابلو روان ایستاده در تهران به ازای ماژول تک رنگ قرمز با بهترین کیفیت و شدت نور بالا بصورت ۸ ماژول با قیمت ۶۵۰ هزارتومان به فروش می رسد.برای اطلاع از سایر ابعاد و رنگها با ما تماس بگیرید.

برای ارسال به شهرستان نیز می توانید با شماره تماس ۰۹۱۲۴۸۸۵۰۱۴ و ۰۲۱۴۴۲۹۷۸۱۰ در تماس باشید .

محل قرارگرفتن تابلو روان ایستاده ، می تواند در مقابل یا کنار درب ورودی فروشگاه ها ، ورودی پاساژها و مراکز خرید ، مغازه ها با صنف های مختلف و هر گونه کسب وکار دیگری مناسب باشد.

تابلو روان در تهران
تابلو روان ایستاده در تهران

جلب توجه مخاطبان و سواره رو های عبوری از کنار این تابلو ، یکی از بهترین کاربردهای این تابلو می باشد.

تابلو روان ایستاده با مصرف برق ناچیز ، شدت نور بالا ، خاصیت ضدآب بود و ضدضربه بودن صفحه نمایش ، یکی از مناسب ترین گزینه های تبلیغات برای جلب توجه مشتریان است.

وضوح تابلو روان در روز و شدت نور بالا در مقابل آفتاب و همین طور جلب توجه کامل در هنگام شب در ویژگی های این تابلو جای گرفته است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *