حروف برجسته چلنیوم

تابلو چلنیوم چیست؟

تابلو چلنیوم در تهران

تابلو حروف برجسته یا تابلو چلنیوم در تهران از نمونه های زیبا و مخاطب پسند تابلو های ۳بعدی و پر استفاده در سر در مغازه ها ، فروشگاه ها ، پاساژها ، مراکز خرید و سایر امکان می باشند که به تدریج در میان کلیه اصناف و صاحبان مشاغل جای خود را باز کرده و چشم همه را به خود جلب می کند.

تلفظ صحیح این نوع تابلو حروف برجسته ، چنلیوم می باشد که پس از ورود به زبان فارسی در میان فارسی زبانان به چلنیوم تغییر حروف داده و به این نام شناخته می شود.

تابلو چلنیوم در تهران از انواع بسیار گوناگونی پشتیبانی می کند که با توجه به کارشناس مشاوره در هنگام خرید ، می توان طرحی متناسب با دکوراسیون شما طراحی گردد.

معمول ترین نوع تابلو چلنیوم در تهران و ایران ، استفاده از قاب دور فلزی و رویه ی پلکسی گلس می باشد.

خود قاب دور نیز می تواند به صورت پلکسی گلس و در طرح ها و رنگ های درخواستی مشتری ارائه شود.

تابلو حروف برجسته یا چلنیوم به دلیل برجسته بودن و نمایش سه بعدی متن و نیز تابش نور از داخل و یا پشت کار ، نمای بسیار زیبایی را خلق می کند.

این امتیاز باعث زیبایی منظره ی فروشگاهی که دارای تابلو است ، خواهد شد و مخاطبان بسیاری را جلب کرده و آن را تبدیل به مشتری خواهد ساخت.

برای سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح های متناسب با شغل و حرفه و صنف شما با شماره تماس ۰۹۱۲۴۸۸۵۰۱۴ و ۴۴۲۹۷۸۱۰ تماس بگیرید.

این نوع تابلو از زمینه که نور روی آن نصب می شود و رویه کار که متشکل از قاب دورکار به همراه پلکسی گلس روی قاب می باشد، ساخته می شود.

بنابراین در هنگام نصب ابتدا زمینه کار نصب می شود تا سیم بندی مربوط به روشنایی راحت تر انجام گردد .

نصب زمینه روشنایی تابلو چلنیوم
زمینه تابلو چلنیوم

پس از نصب زیمنه روشنایی اقدام به نصب رویه کار می شود که پس از نصب و روشن کردن، تابلو نمایش زیبای خود را در محل نصب به زیبایی شروع خواهد کرد.

نصب تابلو چلنیوم
تابلو حروف برجسته

برای کسب اطلاع از انواع تابلو روان در تهران نیز می توانید با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *