مازول قرمز 806aw تابلو روان

تکنولوژی ساخت ماژول تابلو روان

دوستان و علاقه مندان به تکنولوژی و الکترونیک و ماژول تابلو روان ، سلام;

همانطور که همه فعالان در زمینه صنعت برق و الکترونیک می دونند ، نیروهای ماشینی با دقت بالاتر و سرعت بیشتر ، جای نیروهای انسانی با خطاهای احتمالی رو گرفتن.

در ضمن ساخت یک قطعه مانند ماژول تابلو روان ، برای یک نیروی انسانی نیاز به زمان و دقت بالایی دارد پس به صرفه نیست.

نقش ربات ها در تولید ماژول تابلو روان

امروزه با بکار گرفتن ربات ها در تولید قطعات الکترونیکی، دقت و کیفیت در کنار سرعت تولید به کار گرفته می شود و این امر باعث پیشرفت در صنعت برق و الکترونیک می شود.

ربات های تولید ماژول تابلو روان ، تنها لامپ LED لازم برای ساخت ماژول را از نیروی انسانی دریافت می کنند و آن را روی بردهای آماده شده توسط ربات های چاپ کننده مدار الکترونیکی ، می چینند.

تمامی مراحل ساخت بصورت اتوماتیک و توسط ربات انجام می شود. به این صورت که ربات، لامپ LED را در یک جهت روی ریل می چیند ، پایه ها را شناسایی و جدا می کند و آن را بر روی نازل چیدمان ، قرار می دهد.

این نازل لامپ های LED را درون سوراخ هایی که توسط ربات مخصوص لیزر شده است قرار می دهد. و LED ها بصورت ردیفی و ستونی ، کاملا منظم در کنار هم چیده می شوند.

کوچکترین خطایی در چیدمان توسط ربات دیده نمی شود و درصد خطا در این روش بسیار پایین است.

در هنگام ورود LED به سمت نازل در بخش چیدمان ، همه آن ها چک می شوند تا سوخته یا خراب نباشند و همگی در ماژول تابلو روان روشن شوند.

ماژول قرمز p10 تابلو روان ال ای دی
ماژول قرمز p10 تابلو روان ال ای دی

تابلو روان در تهران

 

پس از ساخت ماژول ها با ربات های مخصوص در کشور چین ، توسط وارد کننده های قطعات الکترونیکی ، پس از بسته بندی وارد ایران می شوند.

گروه نمایشگرهای تبلیغاتی نوین شو با استفاده از بهترین قطعات از این ماژول ها آماده ساخت و عرضه تابلو روان در تهران به مشتریان محترم می باشد.

 

نحوه چیدمانLED توسط ربات تمام اتوماتیک بر روی برد ماژول تابلو روان را می توایند از ویدئوی زیر مشاهده کنید.

یک نظر در “نحوه ساخت ماژول تابلو روان توسط ربات تمام اتوماتیک”

  • مطلب بسیار خوبی رو در مورد تابلو روان بیان کردید، این تابلو ها باعث تغییرات بسیار بزرگی در صنعت و کسب و کارهای کوچک شده و به راحتی صاحبان می توانند ، محصولات خود را تبلیغ و در دید مشتریان و جامعه هدف خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *