تابلو روان در تهران

نوع سیار تابلو روان در تهران

تابلو روان انواع مختلفی دارد و از جمله جدیدترین و منحصر بفردترین نوع آن می توان به تابلو روان سیار و تلویزیون شهری سیار اشاره کرد.

در این نوع تابلو روان ، یک وسیله نقلیه در نظر گرقته شده است که بوسیله آن ، می توان تابلو روان یا تلویزیون شهری را در هرجایی به حرکت درآورد و منتقل کرد.

گروه نمایشگرهای تبلیغاتی نوین شو برای همشهریان خود ، نوع سیار تابلو روان در تهران رامعرفی خواهد کرد و با دریافت سفارشات مشتریان محترم ، طراحی و اجرای پروژه را انجام خواهد داد.

برای سفارش تابلو روان در تهران می توانید از قسمت سفارشات اقدام کنید.

تابلو روان سیار و تلویزیون شهری سیار

تابلو روان سیار و تلویزیون شهری سیار همانند نوع ثابت آن ها از بلوک های LED که با نام ماژول شناخته شده اند ساخته می شود ، با این تفاوت که قابلیت حرکت و جابجایی دارند.

از جمله تبلیغات انتخاباتی و تبلیغات ریاست جمهوری در این دوره زمانی با توجه به تکنولوژی نو و جدیدی که ارئه شده است ، نوع سیار تابلو روان در تهران می تواند یکی از خیره کننده ترین و پر بازده ترین تبلیغ به شمار رود.

از ویژگی های آن قابلیت نمایش هنگام حرکت در جاده ها و نیز در هنگام توقف می باشد. این محصول را می توان در هر کجای شهر در مقابل دید مخاطبان قرار داد.

تلویزیون شهری یا تابلو روان مورد نظر در این محصول در جداره و بدنه کامیون ها ، اتوبوس ها ، تریلرها و وانت ها نصب می شوند و یک تبلیغات سیار را توسط ماشین های متحرک ایجاد می کنند.

قابلیت نمایش تصاویر در باران و نیز آفتاب از ویژگی های نوع سیار تابلو روان در تهران محسوب می شود و کارایی بالای آن هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

نوع سیار تابلو روان در تهران ، از انواع بروز و مدرن تبلیغات می باشد که مناسب ایام انتخابات نیز است و هر بیننده ای را مجذوب می کند.

 

یک نظر در “انواع تابلو روان در تهران”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *