با تابلو روان در تهران کاملا دیده شوید

تبلیغات امروزی…

تابلو روان در تهران یکی از بهترین و جدیدترین شیوه تبلیغات است به نوعی که می تواند بصورت کامل ویژگی ها و منفعتی که مشتری پس از خرید به آن دست خواهد یافت را به طرز شگفت انگیزی بیان کند یا به تصویر بکشد.

 

تابلو روان با به تصویر کشیدن محصول ، از طریق عکس ، فیلم و کلیپ و انیمیشن ، حس ملموسی در مخاطب ایجاد می کند و این خود یک ویترین زنده و متحرک خواهد بود تا با ارائه توضیحات و اطلاعات تکمیلی ، مخاطبان از سودی که پس از خرید می برند آگاهی کسب کرده و اقدام به خرید کنند.

گروه نمایشگرهای تبلیغاتی نوین شو با ارائه طراحی و خدمات و قطعات تابلو روان در تهران ، به فکر پیشرفت چشمگیر صاحبان مشاغل در امر بازرگانی و فروش خواهد بود و با استفاده از بهترین قطعات و گارانتی پاسخگو در زمینه تابلو روان و تابلو های تبلیغاتی ، هیچ جای نگرانی برای خریداران این نوع تابلو باقی نخواهد گذاشت.

انواع تابلو روان در تهران

تابلو روان در تهران با انواع رنگ ها و قطعات و در قیمت های گوناگونی عرضه می شود.

یک تابلو روان ساده از یک رنگ تشکیل می شود که طبق سلیقه خریدار این محصول می تواند قرمز (پراستفاده ترین رنگ) ، سبز ، سفید (یخی) ، آبی ، زرد ، بنفش و یا سایر رنگ ها باشد.

تابلو های چند رنگ و تمام رنگ از دیگر نوع آن بوده که با توجه به تلفیق رنگ های بیشتر ، جلب توجه بیشتری نیز خواهد داشت.

گروه نمایشگرهای تبلیغاتی نوین شو ، حق مسلم مشتری می داند تا از جنس قطعات به کار رفته در تابلو روان مورد نظر اطلاع داشته باشد.

امروزه این نوع تابلو ها با قیمت هایی در بازه ۶۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۸۰۰٫۰۰۰ تومان هم پیشنهاد می شوند که می توان گفت حکم کالای خریداری شده از شهر بانه را دارند.

چون در این نوع تابلو ها از ماژول های نو ولی متفرقه ، دست دوم ، درجه۲ و … استفاده می شود و تنها اسم گارانتی را به دوش می کشند و به علت ارزان بودن، برای فروشنده به صرفه نیست که در صورت بروز مشکل به تعمیر یا تعویض و شرایط گارانتی بپردازد. در این صورت خریدار تابلو روان با مشکل مواجه می شود و مجبور به هزینه دیگری برای تعویض تابلو یا تعمیر آن می شود.

پس بهتر است بدانیم از چه جنسی برای ساخت تابلو روان استفاده می شود و حتما برای شرایط گارانتی از فروشنده ضمانت بخواهیم.

گروه نمایشگرهای تبلیغاتی نوین شو

نوین شو ، با ارائه بهترین قطعات شرکتی و درجه۱ اعم از ماژول تابلو روان ، برد کنترل طیف دار ایرانی ، منبع تغذیه مرغوب و قاب ضدآب آهنی با رنگ الکترواستاتیک ، و نیز گارانتی پاسخگو با توجه به کیفیت بالای محصول ، همواره حس آسودگی خیال و اطمینان را در نظر مشتریان تابلو روان در تهران تداعی خواهد کرد.